Доброго дня юні гангтери. Мене звати Avepe, я виконавець, продюсер, бітмейкер і професійний звукорежисер. Даю 2 варіанти як записати трек в домашніх умовах, відштовхуємся від того скільки часу хочете цьому приділити і який трек хочете отримати на виході, при яких б‘юджетах чи апаратурі.

1-й варіант, любительський трек, дуже швидко і безкоштовно.

Щоб записати свій перший трек швидко, вам знадобиться біт і якиїсь дешевий мікрофон, або в крайньому випадку наушники провідні від афона, і компютер з музичною програмою, найпростіший варіант FL Studio.

Відштовхуючись від задачі швидко і просто зробити перший трек і безкоштовно, тоді качаєте любий безкоштовний біт з ютубу і конвертуєте його в mp3.
Далі перетягуєте цей біт в Fl Studio. І записуєте трек. Накидуєте трохи ревербу і делею на вокал, він потоне в просторі і впринципі буде звучати більш менш.

Більше детальніше шукайте відео на ютубі як працювати в Fl Studio. Цей варіант чисто показав, як все легко зробити щоб попробувати. Звичайно що трек не буде ідеальним, але щоб здивувати своїх друзів чи дівчат, з цією задачою ви справитесь. Навіть можете зняти якиїсь більш менш кліп на айфон і накласти цей трек, буде прикольно.

2-й варіант, близький до студійного треку, в домашніх умовах, трохи звичайно займе часу..

Це не реально без навчання чи уроків зробити, потрібно буде трохи вчитись 1-2 місяці мінімум. Тому першим ділом шукаєте уроки, як записувати і робити реп в Fl Studio. Бажано ще пройти якісь курси по бітах, або по зведенню вокалів, пошукайте на рутрекері або в ютубі. Купляєте обов‘язково хочаби бюджетний USB мікрофон і наушники. Робите біти або купляєте біти, записуєтесь і зводите все. Для початку буде достатньо мікрофон якиїсь за 1500 грн і любі наушники закритого типу. Як показує практика з чого я починав, ви зможете зробити хороші треки з таким набором і знаннями. Далі рекомендовано купити звукову карту, конденсаторний мікрофон і хороші наушники, помаленько розберіться що потрібно для домашньої студії і справи підуть прекрасно.

Поділіться статтею в свої соц. мережі

Від Avepe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *