В цілому український реп це ще далеко не розкритий потенціал. Чому так думаю, музикантів і потенційних артистів в україні достатньо. В свій час проводив аналіз ринку, збирав список реперів ноунеймів, вдалось зібрати більше 100 чоловік. Це говорить про потенційність українського репу і ринку. Просто ще досі ніхто не брався за продюсування цього цінного ресурсу людей. Як тільки всі почнуть робити музику на професіному рівні, у них зразу появиться спортивна конкуренція і реп швидко виросте. Мій псевдонім Avepe говорить сам за себе, і татуха awp на лиці, що стрілю і задам темп.

В чому найбільша проблема яку я бачу? В наявності якісних продюсерів, звукорежисерів які зможуть зробити конкурентноспроможний, стильний, такий же звук як америка, щоб це можна було слухати. Не спорю в америці велика кількість хороших студій, апаратури і в цілому музичний бізнес набагато розвинутіший. Але проблема дійсно в кадрах і їх знаннях. Звичайно хороший продюсер не буде працювати на нашому слабо-економічному ринку, з фіннансової точки зору. Але я вірю, що рано чи пізно все зміниться, і надія хочаби на декілька толкових реперів продюсерів, і Я Avepe один з них, починаю брати в цьому участь.

Є ще одна велика проблема в нашому репі. Репери не відповідають ринковим тенеденціям стилю, моди і сучасного звуку.
Реп як і будь який інший продукт, має відповідати сучасним ринковим запитам, або його небудуть слухати. Хватить вірити в те, що олдскул принесе комусь гроші, гроші там де сучасний стиль. В свій час я працював барбером, і люблю наводити всім зрозумілий такий приклад. Задайте собі таке питання, якщо ви сучасний джентельмен, чи підете стригти стрижку в бабки на базарі, яка 20 років стриже стрижки з срср, коли можна постригти сучасну стильну індивідуальну стрижку в барбершопі? Відповідь очевидна, ні! Таке ж з музикою, не будьте бабкою!

Поділіться статтею в свої соц. мережі

Від Avepe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *