Бітмейкерство в західних країнах є дуже пристижною і гарно оплачуваною професією. До нас це тільки приходить, про те, це набирає дуже великої популярнсті. Стати бітмейкером може кожен хто дружить з комп‘ютером, готовий вчитись і вивчати всі тонкості в музичній науці. А якщо ви ще плануєте читати реп, то писати біти тільки на користь. Мені в свій час говорили – Avepe для чого тобі писати біти, якщо їх можна купляти? Можу дати відповідь, коли ви будете записувати реп, то розуміння з чого складається біт і як його робити не помішає, і це буде ваша конкурента спроможність, коли зможете безкінечно робити собі біти. Це як водію маршрутки, важливо вміти робити ту саму маршрутку, і мати уявлення в технічних нюансах механіки.

Якщо розділити покроково, що потрібно для того щоб написати свій перший біт. То потріно скачати програму для компютера в якій робиться музика, правильно називається музичний секвенсор, найпростіша на мою думку це FL Studio, я сам в ній працюю і в ній найкомфортніше писати біти, через зручний piano roll, з часом ви поймете в чому його комфортність. Далі знайти на ютубі відео урок або відео уроки, як писати біти в FL Studio, пробувати повторяти і писати.

Рекомендую пройти хоча б якиїсь курс по бітмекінгу, ви зможете цю професію освоїти набагато швидше, бо інформація буде там поступова і покрокова. 1000-2000 грн за курс, набагато дешевше чим постійно купляти біти.

Для того щоб навчитись гарно зводити свій мікс і щоб біти получались приємними для вух, потрібно буде багато практикуватись. Якщо вам це реально цікаво і подобається музика та реп культура, то у вас все получиться. Діло практики і теорії.

Поділіться статтею в свої соц. мережі

Від Avepe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *