Вітаю на сайті Avepe. Дам одну і найключовішу пораду як навчитись читати реп легко, і поясню що таке реп та флоу з точки зору музики і мистецтва. За смисл і який текст писати, в цій статті не буде, суто флоу і подача. Щоб стати професіоналом, кращим з кращих, вам потрібно буде пройти різні умовні професійні етапи становлення технічного реп виконня.

Любительський рівень читки

Любительський рівень читки репу – це коли ти просто навчився читати реп. В свій час я підвідомо робив цю вправу, навіть не очікував, що вона дасть такий результат. Коли накачав в машину музики, різного американського олдскульного репу. Через те що він мене качав, я просто часто підчитував фрістайл як катався машиною. Я всіх своїх друзів замахав репом, в той час я дуже погано читав, але дуже багато читав того репу, як десь їздили на падруги.

Тому, практична вправа, слухайте різні треки реперів і чисто фрістайліть десь вдома за комп‘ютером чи в дорозі, любі слова, тексти і просто старатесь дотримуватись ритму поверх треку. В ідеалі щоб це були англійські треки, щоб слова не збивати в цих треках вас. 100% вправа яка рано чи пізно дасть свій результут. Ви не лише навчитесь читати реп, а ще освоїте різні читки і навчтитесь фрістайлити, тобто, придумувати текст на ходу. Достатньо попрактикуватись 1-2 місяці, і будете вже непогано читати, любительський рівень вам буде забезпечений. На тусовках зможете читати реп, ну або вже записувати не поганий реп.

Професійний рівень читки

Різниця професійного рівня від любительського, в тому, що флов качає зразу. Він і є мелодична ритм секція. Як це пояснюється? Чому профі можуть качати, а любителі ні? Все в технічній стороні і розумінні фізики звуку і що ваша читка це музична ритм секція, і вона містить перехідні процеси. В звукорежисурі це називають транзієнти, коли звук починається, йде його основа і затухає. Задача професіонала читати так, ніби це ритм секція і вона доповнює ваші ударні біта. Тим ви зможете добитись груву від самої читки. Є люди які вже настільки багато читають реп, що підсвідомо створюють грув, не розуміючи технічної сторони читки. А є люди які просто тараторять, думають що вони великі репера, бо швидко і виразно читають, но тараторити це не створювати ритм секцію. Щоб стати професіоналом, ви маєте читати так, щоб ваша читка сама по собі качала і добавляла качу вашому біту і в цілому композиції. Як навчитись такому? Тут діло практики і наслуховування, найголовніше усвідомлення груву і перехідних процесів, це відкриє вам бачення, яке приведе вас до професіоналізму. Успіхів.

Поділіться статтею в свої соц. мережі

Від Avepe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *