Радий поділитись інформацією яку освоїв по мірі навчання звукорежисурі і застосуванню всього на практиці в треках Avepe. Так як питання компресії дуже важливе і необхідне. Якщо ви не чули про 4 основних типи компресорів і не знаєте як вони працюють, значить ви скоріше за все, ще досі не розібрались в роботі і логіці компресії. На перший погляд це проста річ, зжаття динамічного діапазону, щоб було плавне звучання, але кожен тип компресорів має своє відповідне місце для застосування і свою логіку роботи, якщо все правильно робити, ви вижмете найкращий варіант звуку, яким зможете конкурувати з музикою з топ чартів.

4 типи компресорів

  • Оптичні компресори (це повільні компресори, застосовуеться у вокалах де нема чітко виражених атак або в басі, приклад і найпопулярніший CLA-2A від Waves)
  • Fet або транзистерні компресори (CLA-76 від Waves, дуже швидкий в роботі, підходить найкращим варіантом для ударних, або для сумування як шинний та мастеринговий)
  • Vari-Gain або Vari-Mu компресори (особлиість цього компресора в його характері і крашенні, сигнал бере від гучності, і він більш аналоговий, приклад від Waves PuigChild 670)
  • VCA тип компресорів (без характерний, використовується в більшості типів компресорів, переважно універсальний або мастеринговий, варіанти від Waves dbx-160 або AR TG Mastering)
  • Дистресор (це компресор обєднаний з дистресором, красить і може зжимати при дуже великих співвідношеннях і не портить при цьому звучання, підходить для вокалу, плагин Empirical Labs EL8 Distressor Compressor, більшість частина треків Black Star зводилась ним)
Поділіться статтею в свої соц. мережі

Від Avepe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *