Хочаб 1 раз в житті кожен з нас дивився порно. Але багато хто з вас мабуть навіть не задумувався, що є успішні порно актриси Українки.

Перечислю список мій ТОП 5 порно актрис з України.

Мая Коваленко. Псевдонім (Nancy Ace).

Родом з Києва, до свого деб‘юту в порно, працювала продавчицею в магазині, нянею і кондуктором в австобусі. Далі в 18 років приміряє себе в роль моделі New, типу для оголонених фотосесій. Фотографувалась в маловідомих журналах, календарях і бралась за любу роботу. Далі поставила собі ціль стати відомою, щоб почали її впізнавати. Як би вона не старалась, їй це не получалось. Тому дівчина вирішила в 2014 році почати зніматись в порно. Спочатку вона знімалась лише з дівчатами і в соло, но тепер із чоловіками. За свою кар‘єру в порно, мая отримала багаго винагород, знімалась для популярних студій і журналів.

Світлана Сірьогіна. Псевдонім (Ivana Sugar)

Теж родом із Києва, народилась в 1992 році. За свої заслуги в порно посідає 300 місце в рейтингу TOP1000 порно актрис світу. Почала свою кар‘єру в 2010 році, їй тоді виполнилось 18 років. Світлана знімається в гроповухав. Все тому що, вона прийшла в порно піднятись на вершину. Має велику кількість нагород і хороші переспективи.

Наталя Значенко. Псевдонім (Red Fox)

Народилась в 1992 році. В м.Миколаїв. Почала свою кар‘єру у 2011 році, як модель New. Далі заради більшого заробітку йде в ескорт і порно. В 2015 році попала в скандал, через патріотичну фотосесію яка називалась “Молитва за Україну”. Потім всі російські канали почали мусолити тему. Дівчина декілька разів пробувала зав‘язувати з порно кар‘єрою, видаляла все оголене з соц. мереж. Але зрозумівши, що нічого краще чим порно в неї не получається, вертається назад в індустрію.

Катерина Вовкова. Псевдонім (Mila Azul)

Народилась в 1997 році. В місті Київ. Поробувалась в порно індустрії в 2016 році. До цього займалась музикою, мріяла стати рок музикантом. Потім дівчина подорослішала, почала займатись фітнесом та цікавитись модою. Далі пішли фотосесії в стилі New. Але музикою не залишилась займатись, но фанатів в музиці не так багато як в порно.

Алла Мончак. Псевдонім (Nikki Benz)

Народилась ще в СРСР. 1981 році в Маріуполі. В 2003 знялась в порно. Хоча до свого повноліття, дівчина знімалась в фотосесіях міні бікіні. В 2020 році стала співведучою в шоу у вручені порно оскара. На даний момент більше не знімається в порно, а можна так сказати стала блогером.

Старання дівчат вже шукайте на інших сайтах. Якщо дрочити, то краще на Українське.

Поділіться статтею в свої соц. мережі

Від Avepe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *