Avepe – український хіп-хоп виконавець, представник нової школи репу, саунд-продюсер, бітмейкер і звукорежисер. Родом з Львівської області. Проживає у Львові. Псевдонім «Avepe» або «Авепе», пішов з ініціалів Андрій Ващишин Петрович. Добавив дві букви «е» щоб читалось і можна було зробити бренд «Avepe». Багато хто думає, що назвався в честь снайперської винтівки з CS 1.6 awp, но насправді коли придумував свою назву, немав навіть уяви що «слон» з контра страйк, насправді це «awp», но пізніше вирішив собі на лице набити цю винтівку, бо дуже багато хто за неї згадував.

БІОГРАФІЯ

В підростковому періоді захоплювався комп‘ютерами. Не було навіть близько такого, що стану музикантом чи репером. Грав багато ігор як і всі підлітки, але це переважно були гонки і GTA. В 15-16 років коли поступив в ліцей на спеціальність по документам і туризму, зацікавився заробітком в інтернеті. Пробував заробляти на різних поштовиках, буксах, іграх з виводом і бінарних опціонах. Скоро зрозумів щоб заробляти в інтернеті, потрібно займатися реферальними програмами, і почав цікавитись розробкою сайтів щоб розміщати реферальні ссилки. Помаленько почав вчитись, запустив декілька сайтів і пішов дохід. Далі був переїзд у Львів. Поступив чудом в коледж, далі по професії з документами, поступав для загального розвитку. На пари практично не ходив. Далі продовжував заробіток в інтернеті, але паралельно цікавився бізнесом, продажами і маркетингом. Так як вмів робити сайти, на той час вже любої складності, запускав сайти з різними товарами і продавав. Паралельно пробував знімати влоги на ютуб, було дуже цікаво, але швидко перестав, бо знімав на російській, було дуже крінжово, погано нею розмовляв. Далі закінчив навчання, і одночас обірвався дохід, було літо, були проблеми зі заробітком в інтернеті, мені було 20 років. Змушений був переїхати до себе в село. Запускав сайти нічого не йшло по грошам в той час. Змушений був піти на роботу. Продавав солярку на заправці. І в цей момент купив собі жигуля 2106 вишневу. В машині була хороша музика. Дуже багато їздив і двіжував. Я раніше толком не слухав музику. І тільки в 21 рік, почав качати музику різного жанру і кидати в машину. Від рокен ролу до дабстепу. Одного разу загрузив альбом одскульного хіп хопу і мене качнуло. Почав пробувати читати. На цей момент замахався працювати на заправці. Дуже багато дивився відео на ютубі про бізнес, про то, що потрібно займатись тим, що приносить задоволення. В той час почав цікавитись ще паралельно стрижками, але так і не починав. Заправки почали закривати на якій я працював, і в той момент випала можливість поїхати в польщу на роботу будівельником. Я рішив поїхати на роботу будівельником, було дуже цікаво. Побув 1.5 місяці, була зима. Вернувся вже до Львова. І подумав треба чимось займатись, або пробувати ставати барбером або пробувати ставати репером. Я обрав барберство. Пішов на курси і почав стригти. Так пройшли 3 роки. Паралельно були ще різні теми і заробіток, але реп ще був на паузі.

Але в цілому в один момент подумав треба зайнятись репом, і стати конкурентно спроможним. На той час багато вчився бізнесу, розумів що потрібно для успіху. І це переклав в творчість і музику. Вирішив ризикнути. Взяв кредити на всю музичну апарату, і проходив багато курсів по бітмекінгу, звукорежисурі, аренжируванню, вивчав сольфеджіо, дивився багато відео на ютубі по музичному бізнесу. Навчився і почав робити свою музику, і випустив 3 альбома, всі треки доступні на всіх цифрових платформах, шукайте «Avepe» і підписуйтесь. Альбоми робив більше з ціллю навчитись робити зведення музики і писати біти, для подальшого конкурентно спроможного творчого розвитку. Це зайняло мені рік, було дуже важко якщо чесно, так багато ніколи не вчився. Остаточно перестав стригти і паралельно почав підпрацьовувавати кур‘єром, щоб віддавати кредити. Зараз готую багато музики, і найближчим часом вийде наступний альбом, вже на новому рівні. Справи йдуть супер, бажаю всім успіху!

ДИСКОГРАФІЯ

Альбоми
2021 FIRST IN THE GAME (слухати)
2021 BUTTERFLY (слухати)
Міні-альбом
2021 SUNNY DAY (слухати)

Поділіться статтею в свої соц. мережі

Від Avepe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *