Хочу підняти тему серйозного підходу розвитку себе як репера. Якщо ви хочете попробувати себе в музиці, репі, чи взагалі в будь якій сфері, пробуйте, викладайте свою діяльність в інстаграм, но якщо ви не націлені на високі результати, і на систематичність роботи, не на творчість, а на роботу конкретно, тоді пацани не пхайтесь в ауру серйозного репу.

Конкурентна спроможність

Наш вибагливий ринок споживачів, сам провокує розвиток якості конкурентно-спроможного продукту. Це вже говорить що підхід має бути серйозним. Якщо ви не серйозний музикант, за конкурентно-спроможний звук, картинку, відео і в цілому продукт, я впевнений що навіть не задумуєтесь! Хто займається музикою серйозно, старається кожен день себе покращити, покращити свій продакшн, промо, скіл в читці чи в вокалі, ідеях, картинці і т.д. Не зможете ви солідно виглядати зі своїм любительським підходом до справи, на фоні професіонала. Тепер ви знаєте що робити!

Недо-репери забутьте за фіти, краще розвивайтесь

Не пишіть за спільні фіти, треки і якісь колоборації, особливо до тих, хто робить з себе зараз професіонала або став вже професіоналом, в тій чи іншій сфері, я зараз говорю конкретно за реп індустрію та реп культуру.

Ростіть, розвивайтесь, досягайте якихось результатів, а не пишіть йдем побухаєм або покурим, бо ти репер! Клоунада, з таким підходом не називайте тоді себе реперами. Ви не репери, в такому випадку, ви щось собі придумуєте і фантазуєте. Поки не почнете працювати над своїм продуктом, музикою, образом в цілому, і не будете віддаватись цій справі по справжньому, у вас не буде результату, і з вами ніхто з серйозних музикантів не захоче мати справу. Це б‘є по іміджу! Хватить вірити в якесь дєрмо, що з вами кожен другий буде робити фіти, або в щось таке, що випустите пару треків, вони стануть хітами і станете відомими. Без серйозного підходу, такого точно не буде!

Це важка робота, дуже складна сфера, це шоубізнес, це сфера продажу історії яку фізично не можливо порухати, це сфера яка дає результати тим хто відточує свої навики кожного дня і багато працює.

Зустрінемось на вершині, з вами Avepe.

Поділіться статтею в свої соц. мережі

Від Avepe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *