Хочу закрити питання старої та нової школи репу, і довести в чому проблема, чому це є, і чому музика аудиторії олд скулу, не подобається аудиторії нової школи. Чому є артисти в реп індустрії які тримаються роками на ринку і аудиторія в них тільки росте!

Відповідь дуже проста, реп та музика має довгострокові музичні основи які будуть жити вічно. Вони досить прості, но музиканти їх часто не повністю розуміють, або про них незнають взагалі. Грув, флов, ведення слухача в міксі, транзієнти, емоційність, ідейність, музичність, смисл, якість, тренди. Треба щоб було все в міксі, або це не всім аудиторіям реп цінителів сподобається.

Аля репери нової школи

Сучасні артисти, які позиціонують себе як репери нової школи, зазвичай рухаються за сучасними трендами, і в них формується молода аудиторія їхнього часу, тому легко попасти в їхні цінності і набираються так слухачі без ключових довгострокових основ. 

Но такий артист буде артистом лише свого часу, а потім стане здавалось би, олдскулом. Таке поділення зараз можна робити, поки реп має 2 покоління по суті. З часом реп так не буде ділитись, коли поколінь буде більше. Буде просто артист який не розвивався і потух.

Не буде категорії олдскулів. Не буде цільової аудиторії олдкульного репу. Зараз олдскули говорять що вони розвивають олдскульний реп, лише для того, щоб потішити своє его, та не здаватись такими невдахами. Не буде олдскулу, будуть просто артисти які не розвивались і застрягли на якомусь рівні.

Рішення є, щоб подобатись аудиторії всіх часів цінителів репу, потрібно освоїти довгострокові основи музики репу, і вложити їх в свою творчість. 

Аля репери старої школи

Олдскульні артисти залишились олдскульними банально через те, що вони працювали на трендах аудиторії свого часу, без знань довгострокових основ музики і не розвивались. Тому вони самі себе занесли в колонку олдскульних артистів. Щоб вийти з цієї колонки, потрібно вносити основи музики в свою творчість і рухатись за трендами, тобто розвиватись. Тому зможете сподобатись і аудиторіям так званої нової школи і всіх майбутніх часів. 

Хватить ділити реп на нову і стару школу. Освоюйте сучасні тенденції і рухайтесь далі, розвивайтесь. Створюйте музику яка буде жити поколіннями.

У всьому є свої причини і наслідки, це можна аналізувати, і передбачати.

Поділіться статтею в свої соц. мережі

Від Avepe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *