Комплект для звукозапису FOCUSRITE Scarlett Solo Studio 3rd Gen

Свою кар‘єру репера Avepe, я також починав зі звукової карти FOCUSRITE Scarlett Solo Studio 3rd Gen, і чесно скажу, дуже хороша професійна звукова карта за свої гроші. Я не купляв комплекту, бо наушники брав подорожче і мікрофон, але по суті, якщо б тоді прочиав цю статтю, то також би купив собі цей набір.

Фокусрайт постарався і зробив цілий комплект, який справиться на всі 100% зі своєю задачою. Можна сказати сміло, що це є базова апаратура для домашньої студії. За свої гроші найкращий варіант.

Ця звукова забирає нагрузку з процесору вашого комп‘ютера і позволяє краще чути звук з яким ви працюєте і записуватись з мінімальною затримкою. Мікрофон буде звучати чудово і з мінімальним шумом. Якщо рівняти з юсб мікрофоном, це небо і земля, по співвідношенню сигнал/шум.

В комплекті до звукової карти будуте йти фірмовий мікрофон CM25 MkIII, студійні наушники HP60 MkIII та кабель для підкючення мікрофону до звукової карти. Комплект коштує орієнтовно 8000-9000 грн, однак цінність цього стафу набагато більша цієї ціни.

Рекомендації що докупити для домашньої студії

Для комфортного запису, потрібно докупити стійку для мікрофона, щоб стояче записуватись і мікрофонний тримач паук, він створений для того щоб вібрації не попадали в мікрофон. Також для не підготовленого приміщення, обов‘язково потрібно купити акустичний екран для стійки, щоб не попадали різні резонанси і ехо вашої кімнати.

Не забувайте за студійні колонки, так звані студійні монітори. В наушниках важко буде зводити в цілому баланс звуку і чути точність транзієнтів, тому для цього потрібні студійні монітори. Якщо у вас обмежений б‘юджет, то постарайтесь купити хочаби самі дешевші монітори які тільки є, зі задачою зведення низьких частот і виставлення балансу міксу вони справляться, а це найголовніше, рекомендую Alesis elevate 3 mkii, ціна орієнтовно 3100 грн за пару. Студійні монітори важливі, тому що, домашня акустика, всякі колонки і саббуфери, мають дуже розкрашений і неправдивий звук, через це, ви не будете чути правдиву інформацію і важко буде зробити хороший баланс який звучатиме добре на любій апаратурі. Для цього створенні студійні монітори, навіть в самих дешевих моніторах, звук передається досить добре.

Поділіться статтею в свої соц. мережі

Від Avepe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *