Сьогодні створення культури прослуховування музики на цифрових платформах, має стати ціллю кожного музиканта. Це наша спільна велика ціль! Так ми зможемо об‘єднатись, та створити великий потік людей на Spotify або інші музичні платформи в Україні.

Давайте створимо в Україні ринок стрімінгу, великий та дуже якісний. Кожен скачайте собі Spotify, і своїм прикладом покажіть своїм знайомим, друзям, і аудиторії в соц.мережах, де треба слухати музику, чому варто тут слухати, покажіть що тут якісніший звук і комфортні підбірки музики. Багато хто навіть не чув, що є такі сервіси, де підбирає музику конкретно під людину, розказуйте і діліться, люди будуть раді почути.

Починаєм популірізацію стрімінгових платформ та забудемо нарешті за пірацтво. Хватить створювати плейлисти в телеграмах і направляти своїх слухачів туди. Краще направляйте на спотіфай, говоріть час від часу за це в сторісах, якщо кожен буде це робити, повірте буде результат, аудиторії в нас пересікаються, це то єдине, на що ми можемо вплинути спільними зусиллями, і що дасть хороший фінансовий фідбек.

Підписуйтесь на мій спотіфай Avepe, і на мої плейлисти “Український реп” та “Ukrainian rap

Можете скидати мені свою музику в соц.мережі, можу розмістити в плейлист. Можливо вже розмістив якиїсь ваш трек.

За блогерів і їх вплив на культуру прослуховування музики

Якщо маєте знайомих блогерів, просіть їх створювати плейлисти своєї музики не в телеграмах, а також в Spotify. Скажіть як воно є, вони зможуть потім продавати рекламу музикантам, за розміщення треку в свій плейлист. Їм це вигідно, хай також долучаються до розвитку цієї культури. Ви як справжній музикант, повинні наголошувати свому знайому блогеру, що розвивати піратство, це не є хорошою справою, вони напряму впливають на те, де люди будуть слухати музику, і знову ж таки, можливо ваш друг блогер, не чув ще про Spotify, ви його дуже сильно здивуєте.

Тепер про гроші

Ви маєте освідомити, якщо підійти до того дуже серйозно, коли ми сформуємо ринок споживачів, наші доходи з прослуховувань релізів будуть вимірюватись тисячами, десятками і сотнями тисяч доларів. Хватить бути бідними! Включаєм голову, робим якісну музику і популірізуємо стрімінгові платформи. Нам музикантам це вигідно! Трохи розкажу про заробіток, з платформ, як це відбувається, якщо ви ще не розміщали треки. Розміщення треків зразу на всі платформи відбувається через дистриб‘юторів, аналогічно гроші зі всіх прослуховувань, приходять на ваш аккаунт дистриб‘ютора, в одне місце. Рекомендую сервіс Tunecore, цей сервіс я вибрав з найкращих на ринку, тут швидка тех підтримка (1-2 дні), сам використовував для розміщення своїх альбомів на платформи, дистрибютор розміщає зразу на велику кількість платформ, з ними співпрацюють більше 100 музичних площадок, ним повністю задоволений. Гроші за прослуховування приходять поквартально, раз в 3 місяці. Далі ви робите виплату собі на свою міжнародну карту Payoneer, яку там зможете замовите.

Реєструйтесь – Tunecore.

Робіть музику якісну і правильну, як професійні, топові музиканти. Як наслідок ви отримаєте популярність, гроші і те життя, про яке завжди мріяли. Успіхів.

Поділіться статтею в свої соц. мережі

Від Avepe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *